W Naszej Ofercie posiadamy również produkty dla osób dorosłych, zapraszamy do zapoznania się z nimi:

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego – To bardzo intensywny tygodniowy kurs żeglarski zakończony państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Szkolenie na patent zorganizowane jest w formie wędrownej. W trakcie tego tygodnia odwiedzimy różne porty na trasie Wielkich Jezior Mazurskich. W ciągu tygodniowego kursu żeglarskiego nauczysz się podstaw bezpiecznej żeglugi, a także przygotujesz do egzaminu. Plan dnia składa się z dużej ilości zajęć praktycznych pod żaglami i na silniku podczas których instruktor będzie uczył manewrów jachtem. W porcie po zacumowaniu zostaną przeprowadzone wykłady z prezentacjami. W trakcie tego kursu żeglarskiego istnieje także możliwość zdobycia uprawień sternika motorowodnego.

Jacht na wyłączność – Jest to prywatny rejs ze sternikiem na mazurach. Otrzymujesz od nas w pełni wyposażony i komfortowy jacht oraz sternika który będzie sprawował nad nim opiekę. W trakcie tego rejsu istnieje również możliwość szkolenia żeglarskiego zakończonego państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Maksymalna ilość uczestników jachtu na wyłączność to 6 osób.

Home office pod żaglami – Jest to nasza wyjątkowa oferta którą wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce. Otrzymujesz jacht z wifi oraz sternikiem. Więcej informacji w zakładce!

REALIZUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3