Obozy żeglarskie i kolonie na mazurach dla dzieci i młodzieży

Organizujemy obozy żeglarskie na Mazurach dla dzieci i młodzieży.

Nasza pełna oferta obejmuje:

Kolonie żeglarskie – Najlepszy wybór dla najmłodszych uczestników. Organizujemy ją w formie rejsy wędrownego. Wraz ze sternikiem na jachcie jest również opiekun-animator aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo.

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego – to dwutygodniowy obóz żeglarski w formie wędrownej zakończony państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Najlepszy wybór wszystkich którzy chcą produktywnie wykorzystać wakacje, oraz wrócić do domu z nowymi uprawnieniami.

Rejsy doszkalające – Jeśli posiadasz już patent żeglarski, a chciałbyś powtórzyć sobie wiedzę z tego zakresu lub podszlifować swoje zdolności pływania pod okiem najlepszych instruktorów, to doszkolenie będzie najlepszym wyborem. Rejs przeznaczony dla osób z patentem żeglarskim.

Obozy żeglarskie turystyczne – Produkt na którym wykorzystujemy najbardziej efektywnie połączenie wakacyjnego odpoczynku razem z Mazurską przygodą pod żaglami. Zapraszamy w szczególności osoby które po raz pierwszy przyjeżdżają na żagle i chcą zarazić się żeglarstwem.

Szkolenie młodych skipperów – To rejs na Mazurach dla przyszłej kadry obozowej. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą się stać samodzielnymi sternikami. Szkolenie zawiera mi. wykłady z pedagogiki, dydaktyki  i gruntownie przygotowuje do pracy instruktora żeglarstwa w praktyce.

Szkoła żeglarstwa Busola jako jedyna w Polsce posiada prywatne całodobowe zabezpieczenie medyczne, które jest w pełnej gotowości 24/7 i pływa na jachcie komandorskim razem z obozem żeglarskim.

Organizujemy także wycieczki szkolne i zielone szkoły (błękitne szkoły) po ofertę zapraszamy do indywidualnego kontaktu

Zachęcamy do wyboru odpowiedniej oferty, w przypadku dodatkowych pytań  udzielimy pomocy podczas wyboru rejsu.

REALIZUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5