Kilka słów o nas


Dowiedz się kim jesteśmy i dlaczego rejsy z nami to najlepszy wybór!

Obierz Kurs na bezpieczny wypoczynek

Od lat z pomocą wiatru przemierzamy Mazury rozwijając wspólną pasję do żeglarstwa, przy okazji odkrywania coraz ciekawszych miejsc oraz doskonalenia sztuki żeglarskiej.
Czujemy misję zarażania ludzi żeglarską tradycją i pasją do tego pięknego sportu. Ważne dla nas są nie tylko umiejętności, ale także rodzinna atmosfera i kultura żeglarska. Jednocześnie uwielbiamy kontakt z naturą, jej obecność i bliskość, stąd nasza dbałość i troska o środowisko naturalne, które daje wytchnienie w wakacyjne upały i odpoczynek dla ducha od trudów dnia codziennego.

Ciesząc się pięknem Mazur pamiętamy, że obcujemy z żywiołem przez co na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo i z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy najbezpieczniejszą szkołą żeglarstwa na Mazurach!

Nasze Obozy żeglarskie i rejsy po Mazurach to pewny i bezpieczny wypoczynek.

Posiadamy koncesje organizatora turystyki Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 2389 oraz polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności organizatorów i pośredników turystycznych.
Zapewniamy również ubezpieczenie NNW dla uczestników rejsów i obozów żeglarskich.

Zapraszamy do rezerwacji naszych obozów żeglarskich i rejsów na mazurach!

Szkoła żeglarstwa Busola

Poznaj nas

Dlaczego nasza kadra jest wyjątkowa?

To nie miejsce czy marka tworzy najlepszą szkołę żeglarstwa, a ludzie i panujący pośród nich klimat!
Nasza kadra jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ składa się z grupy przyjaciół i znajomych, którzy współpracują ze sobą od wielu lat.
To właśnie oni zadbają o wyjątkową i przyjazną atmosferę podczas rejsów i obozów żeglarskich oraz wypełnią czas animacjami i ciekawymi zajęciami.
Zapraszamy do przeczytania ich profili.