Kontakt - Masz pytania?


Jeśli chcesz czegoś się dowiedzieć, nie wahaj się! Czekamy na kontakt od Ciebie

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

SZKOŁA ŻEGLARSTWA BUSOLA prowadzona przez firmę
Bezpieczne Mazury Mikołaj Matusiak

  Szkoła Żeglarstwa Busola:


  Mateusz Ciećwierz
  Mateusz Ciećwierz
  2022-10-03
  Nauka w przyjemniej luźnej atmosferze poprowadzona przez młodych ludzi z pasją. Polecam :)
  kuba397
  kuba397
  2022-10-01
  Świetna ekipa pasjonatów żeglarstwa i motorowodniaków ;) Jeśli zastanawiasz się czy i gdzie szkolić się i uzyskać patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego - już wiesz. Zdecydowanie polecam !!! Przygotuj się tylko na dużo pracy i świetną przygodę.
  Dawid Richter
  Dawid Richter
  2022-09-16
  Skorzystaliśmy z tygodniowego szkolenia. Super atmosfera, młoda ale bardzo kompetentna kadra!! Widać ze dla nich to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. W prosty i przystępny sposób przekazują nie tylko teoretyczną wiedzę ale i doświadczenie. Uczyliśmy się z Mateuszem „Stefanem” - naprawdę godny polecenia instruktor!!
  Marta Smyk
  Marta Smyk
  2022-09-11
  Świetna kadra, dużo przyswojonych umiejętności i wspaniale spędzony czas!
  Adrian Wysocki
  Adrian Wysocki
  2022-09-04
  Wspaniała szkoła wraz ze wspaniałymi ludźmi. Kierownictwo jak i instruktorzy pełna profeska. Dużo praktycznej wiedzy. Nauczą, wytłumaczą, pomogą i jeszcze raz wytłumaczą. Poza tym ceny nie do przebicia najlepsza szkoła żeglarstwa na mazurach. Kurs na sternika jachtowego i motorowodnego zdany w tydzień 😁
  Marcin Głodzik
  Marcin Głodzik
  2022-09-03
  Polecam na maxa! Pozdrowienia dla instruktorów i mojej załogi :) niesamowita przygoda, chillout atmosfera i profesjonalne szkolenie - właśnie zakończyłem kurs na żeglarza jachtowego, niesamowita jazda! Kazdy dzień intensywny pod żaglami i nie tylko ;) sprawdźcie sami! Jeszcze raz wielkie DZIĘKI dla BUSOLI i jej całej ekipy :)
  Anna M Ch
  Anna M Ch
  2022-09-03
  Rewelacyjna szkoła z klimatem :) Profesjonalni instruktorzy z pasją i osobowością. Bardzo dużo mnie nauczyli. To był świetny czas! Masa zabawy, wyzwań, przygód, nowych ludzi, frajdy i nabytych kompetencji. Po prostu super :D
  Karolina Najder-Nalepa
  Karolina Najder-Nalepa
  2022-08-28
  Świetna szkoła, nastawiona na praktyczny aspekt żeglarstwa i przyjemność z nauki. Bardzo polecam! A skipper Kaja wymiata!
  Katarzyna Majstrowicz
  Katarzyna Majstrowicz
  2022-08-28
  Highly recommended! Great course, well chosen and convenient ports. Skipper Kaja fantastically conducted practical classes. Another advantage is the possibility of doing the course in English (although the exam - and obtaining a sailing license only for those who speak Polish!). I really had fun!

  Nagrody:

  Adobe Scan 23 sty 20231
  W 2022 roku zostaliśmy laureatem plebiscytu ORŁY aktywności fizycznej zajmując 1 miejsce w punktacji otrzymując najwyższy wynik 10/10.

  Partnerzy:

  niegocin_
  aggello
  bony