Kontakt - Masz pytania?


Jeśli chcesz czegoś się dowiedzieć, nie wahaj się! Czekamy na kontakt od Ciebie

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio:

SZKOŁA ŻEGLARSTWA BUSOLA prowadzona przez firmę
Bezpieczne Mazury Mikołaj Matusiak

  Szkoła Żeglarstwa Busola:


  K.Adamus
  K.Adamus
  2023-10-09
  Busola zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię! Od momentu, kiedy pierwszy raz postawiłam stopę na ich pokładzie, doświadczyłam nie tylko niesamowitej mazurskiej przygody, ale także pełnego profesjonalizmu i serdeczności ze strony instruktorów. Każdy kursant jest traktowany indywidualnie, a instruktorzy zawsze są gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Polecam z całego serca każdemu, kto marzy o opanowaniu sztuki żeglowania w miejscu gdzie profesjonalizm i przyjazna atmosfera idą w parze.
  Ignacy Bojańczyk
  Ignacy Bojańczyk
  2023-09-23
  Super kurs Świetne przygotowanie sprzetu i wspaniali instruktorzy (Barto)
  Justyna Baranowska
  Justyna Baranowska
  2023-08-31
  Z Busolą spędziłam tydzień na szkoleniu na patent żeglarza jachtowego i bardzo dobrze wspominam ten czas. Trafił nam się sternik Maciej, który w bardzo prosty sposób tłumaczył zagadnienia żeglarskie. Mimo małej ilości czasu ( bo tylko tydzień ), czuję, że jestem w stanie wypożyczyć na własną odpowiedzialność jacht. Busola ma dobrą kadrę i przykłada się do szkolenia swoich kursantów. Zdecydowanie polecam każdemu :)
  Basia Halacinska
  Basia Halacinska
  2023-08-25
  Bardzo polecam całą firmę. Cudowna i rzetelna obsługa, a podczas kursu bardzo profesjonalni sternicy z duża wiedza i umiejętnością przekazywania jej. Jeśli chcecie spędzić czas w miłej atmosferze i poznać tajniki pływania jachtem polecam serdecznie. Szczególnie polecam sterniczkę Martynę, ale także sternika Wincenta i Maćka. #premiadlaMartyny #superkapitan
  Edyta
  Edyta
  2023-08-23
  Świetni instruktorzy i cała załoga Busoli. Tygodniowy kurs dla dorosłych mega intensywny, dużo nauki teoretycznej i praktycznej, ale też świetna zabawa. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości i podejściu Instruktorki Martyny wracam z patentem 😀 Również instruktorzy 2 pozostałych jachtów, z którymi pływaliśmy byli the best. Dziękuję całej trójce - Martynie, Winiemu i Maćkowi - za świetny czas i Waszą wiedzę. I oby do zobaczenia
  ESSA SPAGHETTA
  ESSA SPAGHETTA
  2023-08-12
  Bardzo mili ludzie, przyjemny kurs
  agusia dobrzynska
  agusia dobrzynska
  2023-08-11
  Z pewnoscia najlepsza szkola zeglarstwa na mazurach. Sternicy sa doswiadczeni i przygotowani do kazdej sytuacji. Wszystko jest zorganizowane i dopasowane do wszystkich, jak i kazdego z osobna. Cudowna atmosfera oraz zapewniony brak nudy. Madzia jest cudowna sterniczka i osoba, zawsze mozna porozmawiac oraz swietnie uczy do egzaminu na patent. Goraco polecam kazdemu, kto chce milo, konstruktywnie spedzic czas i na wysokim poziomie zdac patent + poznac najlepszych ludzi (znajomych oraz sternikow). #premiadlamadzi🫡
  Patrycja Taborska
  Patrycja Taborska
  2023-08-09
  Świetna szkoła żeglarstwa, oferująca intensywny kurs łączący teorię z praktyką. Skorzystałam z tygodniowego kursu dla dorosłych na patent żeglarza jachtowego, który zakończony był egzaminem państwowym. Nie miałam wiele do czynienia z żeglarstwem przed wyjazdem, a jednak dzięki godnemu pochwały przygotowaniu przez instruktorów udało mi się wrócić z patentem. Co najważniejsze, podczas kursu jest czas na odpoczynek i nacieszenie się urlopem :) Polecam!
  Marek Patrzałek
  Marek Patrzałek
  2023-08-07
  Świetna organizacja i działanie. Tygodniowy kurs dla dorosłych zapewniający dużo miło spędzonego czasu, ale i merytoryki i nowych umiejętności. Maciej bardzo dobrze prowadzi załogę!

  Nagrody:

  Adobe Scan 23 sty 20231
  W 2022 roku zostaliśmy laureatem plebiscytu ORŁY aktywności fizycznej zajmując 1 miejsce w punktacji otrzymując najwyższy wynik 10/10.

  Partnerzy:

  niegocin
  aggello
  bony