Obozy żeglarskie i kolonie na mazurach dla dzieci i młodzieży

Organizujemy obozy żeglarskie na Mazurach dla dzieci i młodzieży.

Nasza pełna oferta obejmuje:

Kolonie żeglarskie – Najlepszy wybór dla najmłodszych uczestników. Organizujemy ją w formie rejsy wędrownego. Wraz ze sternikiem na jachcie jest również opiekun-animator aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo.

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego – to dwutygodniowy obóz żeglarski w formie wędrownej zakończony państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Najlepszy wybór wszystkich którzy chcą produktywnie wykorzystać wakacje, oraz wrócić do domu z nowymi uprawnieniami.

Rejsy doszkalające – Jeśli posiadasz już patent żeglarski, a chciałbyś powtórzyć sobie wiedzę z tego zakresu lub podszlifować swoje zdolności pływania pod okiem najlepszych instruktorów, to doszkolenie będzie najlepszym wyborem. Rejs przeznaczony dla osób z patentem żeglarskim.

Obozy żeglarskie turystyczne – Produkt na którym wykorzystujemy najbardziej efektywnie połączenie wakacyjnego odpoczynku razem z Mazurską przygodą pod żaglami. Zapraszamy w szczególności osoby które po raz pierwszy przyjeżdżają na żagle i chcą zarazić się żeglarstwem.

Wycieczki Szkolne – Indywidualna oferta kilkudniowej błękitnej szkoły pod żaglami zorganizowanej w formie obozu żeglarskiego. Zakwaterowanie i wyżywienie na jachtach. W ciągu dnia po realizacji trasy na jeziorze odbędą się ciekawe lekcje terenowe, zwiedzanie najciekawszych atrakcji oraz bogaty program żeglarskich animacji integracyjnych.

Szkolenie młodych skipperów – To rejs na Mazurach dla przyszłej kadry obozowej. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą się stać samodzielnymi sternikami. Szkolenie zawiera mi. wykłady z pedagogiki, dydaktyki  i gruntownie przygotowuje do pracy instruktora żeglarstwa w praktyce.

Szkoła żeglarstwa Busola jako jedyna w Polsce posiada prywatne całodobowe zabezpieczenie medyczne, które jest w pełnej gotowości 24/7 i pływa na jachcie komandorskim razem z obozem żeglarskim.

Organizujemy także wycieczki szkolne i zielone szkoły (błękitne szkoły) po ofertę zapraszamy do indywidualnego kontaktu

Zachęcamy do wyboru odpowiedniej oferty, w przypadku dodatkowych pytań  udzielimy pomocy podczas wyboru rejsu.

Obozy na Mazurach, obozy żeglarskie na Mazurach dla dzieci

Nasza szkoła żeglarstwa pomoże Ci zorganizować niezapomniane wakacje dla Twojego dziecka. Z nami każdy przeżyje przygodę, ale też nabędzie cenne umiejętności z zakresu żeglarstwa. Twoje dziecko jest zafascynowane łodziami i chętnie spędza czas na wodzie? Zapisz je na nasz obóz żeglarski. Mazury to idealne miejsce na aktywne wakacje nad wodą. Piękne krajobrazy, a przede wszystkim rozległe jeziora zapewniają liczne atrakcje. Bogaty program animacji oraz gier i zabaw o tematyce żeglarskiej gwarantuje niezapomniane wrażenia również w porcie. Sprawdź ofertę szkoły żeglarstwa Busola i zobacz, jakie oferujemy obozy dla dzieci. Mazury czekają!

Kolonie dla dzieci — Mazury na lato

U nas znajdziesz ofertę obozów żeglarskich i kolonii dla dzieci, które zachwycą każdego młodego żeglarza. Proponujemy chętnym tygodniowy obóz pod żaglami. Przyjmujemy na niego dzieci już od 9. roku życia. To idealny sposób na ciekawe spędzenie wakacji dla dla młodzieży. Nasze obozy żeglarskie na mazurach dla dzieci to połączenie rozrywki i nauki. Obozowicze mają zarówno czas, aby odpocząć, jak i na poznanie podstawowych zasad obowiązujących na wodzie. Nasze kolonie żeglarskie mają formę rejsu wędrownego, podczas którego dbamy o samopoczucie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci. Na pokładzie zawsze znajduje się animator-opiekun, który czuwa nad obozowiczami. Nie wahaj się i wybierz Mazury. Kolonie dla dzieci w Busoli to najlepszy wybór na nadchodzące lato.

Wakacyjne Mazury — obóz żeglarski dla młodzieży

W naszej szkole żeglarstwa znajdzie się także coś dla starszych pociech. Organizujemy obozy żeglarskie na Mazurach dla młodzieży. Do wyboru jest kilka ofert w różnych grupach wiekowych. Mamy sporo ciekawych opcji rejsów zarówno dla tych którzy nigdy wcześniej nie byli na Mazurach, jak i już obeznanych ze sztuką żeglarstwa obozowiczów. Zachęcamy do skorzystania z oferty rejsów doszkalających czy szkolenia młodych skipperów. Organizujemy także szkolenia na patent żeglarza jachtowego. Dla wszystkich żądnych przygód oferujemy obozy żeglarskie. Mazury to miejsce dla każdego. Na każdym kursie i obozie najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Zapewniamy, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz ratowników. Możesz nam zaufać, wysyłając swoje dziecko na nasze kolonie.

Kurs na patent sternika motorowodnego

– Jest to dodatkowe szkolenie zakończone państwowym egzaminem na stopień sternika motorowodnego. Szkolenie jest realizowanie w trakcie obozu żeglarskiego. Uczestnicy zapisani na ten kurs w trakcie tygodnia mają przygotowany dodatkowy blok zajęć teoretycznych i szkolenie motorowodne. Do kursu mogą podejść osoby które ukończyły 14 rok życia bez względu na rodzaj rejsu jaki realizują.

REALIZUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7