Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Obozy żeglarskie i kolonie na Mazurach dla dzieci i młodzieży – żeglarska przygoda dla każdego

Szukasz pomysłu na niezapomniane wakacje dla Twojego dziecka? Chcesz, aby przeżyło niesamowitą przygodę, zawarło nowe znajomości i zdobyło cenne umiejętności z zakresu żeglarstwa? Nasze obozy żeglarskie i kolonie na Mazurach dla dzieci i młodzieży to gwarancja świetnej i – przede wszystkim – bezpiecznej zabawy nad wodą. Zapisz swoje dziecko na obóz żeglarski, kolonię lub szkolenie na patent żeglarza jachtowego, a zapewniamy, że wróci do domu z wypiekami na twarzy i masą pozytywnych wspomnień.

Jako uznana szkoła żeglarstwa na Mazurach zapewniamy atrakcje zarówno, dla tych którzy nigdy wcześniej nie żeglowali, jak i „weteranów” żeglowania. Udowadniamy, że Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to miejsce dla każdego – nie tylko dla osób dorosłych, ale przede wszystkim dzieci i młodzieży. Wierzymy, że miłość do żagli zaszczepiona w młodym wieku zaprocentuje w przyszłości. Nasze obozy żeglarskie, kolonie letnie i szkolenia uczą bowiem samodzielności, kreatywności i wytrwałości w dążeniu do celu.

Wakacyjny wypoczynek z Busolą to:

W pełni bezpieczna żeglarska przygoda

Jako jedyna szkoła żeglarstwa w Polsce mamy prywatne całodobowe zabezpieczenie medyczne. Jest ono w pełnej gotowości 24/7 i pływa na jachcie komandorskim razem z załogą obozu, kolonii lub szkolenia żeglarskiego. Ponadto każdy uczestnik organizowanych przez nas zajęć jest ubezpieczony. Pozostajemy również w stałym kontakcie z rodzicami podopiecznych. Zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć, co w danym momencie robi Twoje dziecko.

Rodzinna atmosfera

Obawiasz się, że Twoje dziecko nie odnajdzie się na obozie żeglarskim? Zaufaj doświadczeniu busolowej załogi. Zdarza się, że to nasi opiekunowie muszą przypominać o telefonie do rodziców, gdyż uczestnicy są tak pochłonięci zajęciami. Dbamy nie tylko o atrakcyjny plan dnia, ale przede wszystkim o to, aby każdy czuł się dobrze. Wierzymy bowiem, że rodzinna atmosfera to gwarancja dobrej zabawy.

Zajęcia dostosowane do wieku uczestników

Dzieci najlepiej czują się w towarzystwie swoich rówieśników. Dlatego zapisy na obozy żeglarskie, półkolonie oraz kolonie dla dzieci i młodzieży prowadzimy dla określonych grup wiekowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko spędzi czas w doborowym towarzystwie, a zajęcia będą dostosowane do jego wieku i poziomu zaawansowania. Różne grupy wiekowe gwarantują również bezpieczeństwo.

Niezapomniane wakacje na Mazurach – obozy i kolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży

Organizacja wypoczynku na Mazurach dla dzieci i młodzieży nie ma przed nami tajemnic. Oto co obejmuje nasza oferta

Obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży na Mazurach

Każdy nasz obóz żeglarski stanowi efektywne połączenie wakacyjnego odpoczynku z Mazurską przygodą pod żaglami. To idealna propozycja dla dzieci i nastolatków, które nie mają doświadczenia i chcą postawić swoje pierwsze kroki w żeglarstwie. Żeby im to ułatwić, w Busoli zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, niezawodny sprzęt i asystę prywatnego zespołu zabezpieczenia medycznego. Dzięki temu nauka żeglowania w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich jest w pełni bezpieczna.

Uwaga! Na tygodniowy obóz pod żaglami przyjmujemy dzieci już od 9. roku życia.

Półkolonie i kolonie żeglarskie dla dzieci

Nasze półkolonie i kolonie żeglarskie dla dzieci to propozycje stworzone z myślą o najmłodszych adeptach sztuki żeglowania. Mają one formułę rejsu wędrownego. Pozwalają więc poznać praktycznie całe Mazury. Oprócz sternika na pokładzie jachtu towarzyszy dzieciom opiekun-animator. Nie tylko zapewnia on moc wrażeń, ale również czuwa nad bezpieczeństwem członków rejsu.

Wycieczki szkolne i zielone (błękitne) szkoły

To zindywidualizowane, kilkudniowe obozy żeglarskie, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy. Uczestnicy śpią i żywią się na jachtach. Każdego dnia po realizacji trasy na Wielkich Jeziorach Mazurskich czekają na nich dodatkowe aktywności – lekcje terenowe, zwiedzanie atrakcji regionu i żeglarskie animacje integracyjne.

Szkolenie na patent żeglarza jachtowego dla dzieci i młodzieży

To dwutygodniowy obóz żeglarski w formie wędrownej, który kończy się państwowym egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Pozwala on nie tylko przeżyć niesamowitą przygodę, ale również zdobyć uprawnienia żeglarskie. To propozycja dla tych nastolatków, którzy chcą produktywnie wykorzystać czas wolny.

Uwaga! Na szkolenie na patent żeglarski przyjmujemy osoby, które w dniu egzaminu mają ukończone 14 lat (to wymóg ustawowy).

Kursy motorowodne na Mazurach dla dzieci i młodzieży

Kurs na patent sternika motorowodnego to dodatkowe szkolenie żeglarskie zakończone państwowym egzaminem. Jest ono realizowane w trakcie obozu żeglarskiego lub szkolenia na patent żeglarza jachtowego, a jego uczestnicy biorą udział w dodatkowym bloku zajęć teoretycznych i praktycznych.

Uwaga! Na kursy motorowodne mogą zapisać się osoby, które najpóźniej w dniu egzaminu kończą 14 lat.

Rejsy doszkalające na Mazurach

Twoje dziecko ma patent żeglarski, jednak nie czuje się pewnie za sterem? Zapisz je na nasze szkolenie żeglarskie, w ramach którego powtórzy zdobytą wiedzę i podszlifuje swoje umiejętności pływania pod okiem najlepszych instruktorów.

Uwaga! Na doszkalające rejsy żeglarskie mogą zapisać się osoby, które zdobyły patent żeglarza jachtowego.

Szkolenie młodych skipperów

To rejsy żeglarskie dla przyszłej kadry obozowej. Przeznaczony jest dla osób, które chcą stać się samodzielnymi sternikami. Szkolenie zawiera m.in. wykłady z pedagogiki, dydaktyki i zapewnia gruntowne przygotowanie do pracy instruktora żeglarstwa w praktyce.

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy.

REALIZUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM!