Kilka słów o naszej flocie


Poznaj nasze jachty

Dysponujemy 7 komfortowymi jachtami stacjonującymi w porcie Resort Niegocin w Wilkasach.
Szukając kompromisu pomiędzy komfortem i wygodą, a jachtami o najlepszych zdolnościach nautycznych zdecydowaliśmy się na Phile 880.

Phila 880 zaprojektowana jest na polskie wody wewnętrzne ze szczególnym naciskiem na akweny Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to jacht sportowo- turystyczny z wyjątkowo praktycznymi rozwiązaniami pokładu, takielunku oraz komfortową i przestronną zabudową wnętrza. Pod żaglami niezwykle szybka i zwrotna. Ten jacht zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach

Pokład

Szerokie pół pokłady zapewniają swobodę komunikacji i możliwość plażowania, ale również dużo miejsca i przestrzeni w trakcie ćwiczenia manewrów.
Lekki obrotowy miecz wypornościowy nie wymaga wielkiego wysiłku.
Kosze rufowe z ławeczkami zapewniają sternikowi komfort oceny sytuacji i zwiększają bezpieczeństwo na tłocznych mazurskich akwenach.
Potrójne przełożenia przy bramce do stawiania masztu oraz maszt oparty o stały krzyżak ułatwiają pokonanie pierwszego oporu podczas operacji jego stawiania.


Wnętrze

Wnętrze Phili 880 zaprojektowane jest tak, aby spełniało praktyczne wymogi mazurskiego rejsu.
Dwie podwójne koje rufowe, trzy szerokie miejsca w mesie i koja dziobowa z rozsuwanym zamknięciem pozwala na prywatność 6-8 osobom.
Na bagaże załogi przygotowano szereg bakist i jaskółek.
Kambuz wyposażono w kuchenkę gazową z zawieszeniem na kardanie, zlewozmywak z wodą czystą i zaburtową szafkę na naczynia kuchenne; lodówka z zasilaniem na trzy sposoby (gaz,230v,12v).
Obszerna kabina WC wyposażona jest w stanowisko na WC chemiczne oraz długi profil z dużą ilością wieszaków na ubrania. Kabina ta spełnia rolę szafy i WC


Zapraszamy do spaceru online po jednej z naszych jednostek

Zobacz jacht

Chcesz wyczarterować u nas taki jacht?

Skontaktuj się z nami w sprawie wolnych terminów!
Kontakt
Czarter jachtu -> już od 350zł za dzień
Oferujemy również:

Rejsy ze sternikiem Mazury