Szkolenie na patent żeglarza jachtowego

– To bardzo intensywny tygodniowy kurs żeglarski zakończony państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Szkolenie na patent żeglarza zorganizowane jest w formie wędrownej, to znaczy że w trakcie tego tygodnia odwiedzimy różne porty na trasie Wielkich Jezior Mazurskich. W ciągu tygodniowego kursu żeglarskiego nauczysz się podstaw bezpiecznej żeglugi oraz przygotujesz do państwowego egzaminu. Plan dnia składa się przede wszystkim z dużej ilości zajęć praktycznych. Instruktor będzie uczył Cię manewrować jachtem zarówno pod żaglami jak i na silniku. W porcie przeprowadzimy wykłady z prezentacjami oraz ćwiczenia, które są ważnym elementem nauki teorii. W trakcie tego kursu żeglarskiego istnieje również możliwość zdobycia uprawień sternika motorowodnego.

Jacht na wyłączność

– Jest to prywatny rejs ze sternikiem na mazurach na Twoich warunkach. Otrzymujesz od nas w pełni wyposażony i komfortowy jacht oraz sternika który będzie sprawował nad nim opiekę. W trakcie tego rejsu istnieje również możliwość szkolenia na patent żeglarza jachtowego zakończonego państwowym egzaminem. Maksymalna ilość uczestników jachtu na wyłączność to 6 osób, ale posiadamy również możliwość czarteru większej jednostki tak aby zabrać na pokład 8 osób załogi.

Doszkolenie dla żeglarzy jachtowych

– Szkolenie żeglarskie przeznaczone jest tylko dla osób z patentem żeglarza jachtowego. W trakcie doszkolenia powtórzymy elementarną wiedzą z zakresu żeglarstwa, a także przećwiczymy manewry dodatkowe na które nie ma czasu w trakcie szkolenia na patent żeglarski. To świetna opcja dla osób które posiadają już uprawnienia żeglarskie, ale nie czują się jeszcze na siłach samodzielnie prowadzić żaglówkę.

Home office pod żaglami

– Jest to nasza wyjątkowa oferta którą wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce. Otrzymujesz jacht z wifi oraz sternikiem. Więcej informacji w zakładce!

Weekend pod żaglami

– Dwudniowa wspaniała przygoda dla tych którzy przez chwilę chcą poczuć prawdziwy żeglarski klimat. To również świetny pomysł na organizację krótkiego wypadu na mazury, a także przyjęcia okolicznościowego, urodzin, rocznicy, a może wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego? Zapraszamy do kontaktu w celu personalizacji oferty!

Kurs na patent sternika motorowodnego

– Weekendowe szkolenie zakończone państwowym egzaminem na stopień sternika motorowodnego. W trakcie tego kursu nauczysz się teorii motorowodnej oraz prowadzenia motorówki. Produkt szczególnie polecany dla osób które zapisały się już na kurs żeglarski.

Oferta naszej szkoły żeglarstwa to również profesjonalne szkolenia żeglarskie dla dorosłych, zapraszamy do zapoznania się z nimi:

REALIZUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7